Szaliki dziane na zamówienie

Szale to jedne z najbardziej popularnych gadżetów dla kibiców. Istnieją różne rodzaje szalików (tkane, dziane, sublimowane). W tym dziale omawiamy...

Szaliki dziane

Szal dziany Tottenham

...czyli klasyczne szaliki żakardowe. Jest to najbardziej powszechny i rozpoznawalny rodzaj szala. Rozmiar ok. 138x18 cm (dokładna długość i szerokość szalika zależy nawet od liczby kolorów, podany tutaj rozmiar jest orientacyjny, szali nie mierzymy linijką, rozbieżność na długości może wynieść kilka cm i nie jest to wada, lecz cecha takiej produkcji).

Szalik dziany daje możliwość użycia do sześciu kolorów włóczki, ale zalecamy użyć dwóch-trzech. Dzięki temu szalik będzie przyjemniejszy w dotyku. Więcej kolorów powoduje, że szal jest bardziej "toporny". W większości projektów da się zredukować liczbę kolorów, ale można również pomyśleć o tym już wcześniej, na etapie koncepcji wzoru.

Na życzenie dokonamy bezpłatnej konsultacji posiadanego projektu szalika, aby dokonać fachowej porady, wyboru technologii, omówić kwestię kolorów itp.

Szczegóły odnośnie szalików w sekcji Zamów własne szaliki!

Szalik pasiak

Szale pasiaki

...czyli wariacja szalika dzianego, wersja jedynie z poprzecznymi pasami. Nie umożliwia zamieszczenia napisów czy grafik, jedynie pasy. Dzięki tej cesze szal jest bardziej delikatny, miękki. Urozmaiceniem szalika dzianego pasiaka może być haft (ok. 7 cm). Haftowana aplikacja z napisem czy godłem drużyny jest świetnym zwieńczeniem szalika, ale wiąże się z dodatkową opłatą około trzy złote za sztukę.

Na zdjęciu obok prezentowany jest wersja pośrednia: czerwono-niebieski pasiak z dużym, dzianym logotypem. Jest to połączenie szalika pasiaka z dzianą końcówką, co powoduje, że pasy bez logo będą w dotyku nieco inne niż pas z herbem. hurt@fanzone.pl