Nowa koszulka reprezentacji

Na progu 2018 roku nie milkną spekulacje na temat wyglądu koszulki polskich Orłów na MŚ 2018. Adidas zaprezentował stroje na rosyjski Mundial, Nike trzyma je w tajemnicy. W przypadku kilku ekip doszło do przecieków i wiemy jak (najprawdopodobniej) będą wyglądać niektóre stroje amerykańskiego producenta (Portugalia, Francja, Brazylia, USA). W przypadku Polski pojawiają się tylko domysły internautów. Jednym z nich jest prezentowana niżej adaptacja polskich elementów na nowej koszulce drużyny z Lipska. Gdyby tak wyglądały stroje reprezentacji, kibice mogliby czuć się zawiedzeni, bo choć koszulki ładne, to liczymy na indywidualne potraktowanie biało-czerwonych.

 Czy tak będzie wyglądać koszulka Polski na MŚ 2018?

Doświadczenie uczy, że podstawowa koszulka będzie klasyczna, biała, z domieszkami czerwieni, pytanie jednak czy jakiejś ekstrawagancji nie możemy spodziewać się na komplecie wyjazdowym? Z przecieków innych koszulek Nike można by tak wnioskować. Patrząc jednak na stroje USA, nawet pierwszy komplet może okazać się nowatorski, choć możliwe, że Amerykanie potraktowali swoją reprezentację wyjątkowo.

Polscy kibice nie oczekują sensacji, preferują klasykę, tym niemniej Nike potrafiło już zaskakiwać. Niezależnie od tego jak będzie wyglądać nowa koszulka Polski na Mistrzostwa Świata, oferujemy jej zamówienie w przedsprzedaży.

Pod adresem www.fanzone.pl/polska-domowa-koszulka-reprezentacji-polski-world-cup-2018.html można już teraz zamówić najnowszą koszulkę domową i otrzymać ją w pierwszych dnia kwietnia. Cena regularna: 349 zł, w przedsprzedaży 50 zł mniej!

Aktualizacja! Nowe stroje wyglądają następująco:

polska-dom2018polska-wyjazd-2018